Yerli və qlobal AI xəbərləri, sosial texnologiyalar və idarəetmədə innovasiyalar barədə ən son yeniliklər
AI konfrans
24.10.2025
Bakıda “SOCGOV 2025: Süni intellekt insan və transformasiya üçün” adlı beynəlxalq konfrans keçirilib
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyindəki DOST Agentliyinin təşəbbüsü ilə Bakıda “SOCGOV 2025: Süni intellekt insan və transformasiya üçün” adlı beynəlxalq konfrans keçirilib.
Daha ətraflı
20.10.2025
SOCGOV 2025 beynəlxalq konfransı ilə bağlı mətbuat konfransı keçirilib
SOCGOV 2025 beynəlxalq konfransı sosial xidmətlərin gələcək inkişafı, yeni idarəetmə yanaşmalarının müzakirəsi və bu sahədə qabaqcıl beynəlxalq təcrübələrin mübadiləsi baxımından mühüm platforma olacaq.
25.09.2025
Bakıda xarici mütəxəssislərin iştirakı ilə süni intellektlə bağlı konfrans keçiriləcək
Bakıda Gülüstan sarayında oktyabrın 24-də süni zəkanın sosial sahəyə tətbiqi ilə bağlı konfrans (SOCGOV 2025 Konfransı) keçiriləcək.
18.09.2025
Sosial xidmətlərin gələcəyinə Azərbaycan imzası
Müasir dövrdə sosial xidmətlərin inkişafı və rəqəmsal texnologiyaların bu sahəyə inteqrasiyası dövlət-vətəndaş münasibətlərinin yeni mərhələsini formalaşdırır.
05.06.2025
SOCGOV 2025: Azərbaycanda Süni Zəka və Transformasiya üzrə Beynəlxalq Konfrans
Bu ilin oktyabr ayında Bakıda “SOCGOV 2025: Süni zəka İnsan və Transformasiya üçün” adlı beynəlxalq konfrans keçiriləcək. Tədbir DOST Agentliyi tərəfindən təşkil olunacaq.

News, events, and official announcements within the SOCGOV framework
An international conference titled “SOCGOV 2025: AI for Humanity and Transformation” is being held in Baku
At the initiative of the DOST Agency operating under the Ministry of Labor and Social Protection of the Population of the Republic of Azerbaijan, an international conference titled “SOCGOV 2025: Artificial Intelligence for Humanity and Transformation” is being held in Baku.
Read more
25.09.2025
An international conference on artificial intelligence will be held in Baku with the participation of foreign experts
The SOCGOV 2025 Conference dedicated to the application of artificial intelligence in the social sphere will be held on October 24 at the Gulustan Palace in Baku.
18.09.2025
Azerbaijan’s Signature on the Future of Social Services
In the modern era, the development of social services and the integration of digital technologies into this field are shaping a new stage in state–citizen relations.
05.06.2025
SOCGOV 2025: International Conference on Artificial Intelligence and Transformation in Azerbaijan
The international conference entitled “SOCGOV 2025: AI for Humanity and Transformation” will be held in Baku this October.