Yerli və qlobal AI xəbərləri, sosial texnologiyalar və idarəetmədə innovasiyalar barədə ən son yeniliklər
AI konfrans
24.10.2025
Bakıda “SOCGOV 2025: Süni intellekt insan və transformasiya üçün” adlı beynəlxalq konfrans keçirilib
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyindəki DOST Agentliyinin təşəbbüsü ilə Bakıda “SOCGOV 2025: Süni intellekt insan və transformasiya üçün” adlı beynəlxalq konfrans keçirilib.
Daha ətraflı
20.10.2025
SOCGOV 2025 beynəlxalq konfransı ilə bağlı mətbuat konfransı keçirilib
SOCGOV 2025 beynəlxalq konfransı sosial xidmətlərin gələcək inkişafı, yeni idarəetmə yanaşmalarının müzakirəsi və bu sahədə qabaqcıl beynəlxalq təcrübələrin mübadiləsi baxımından mühüm platforma olacaq.
25.09.2025
Bakıda xarici mütəxəssislərin iştirakı ilə süni intellektlə bağlı konfrans keçiriləcək
Bakıda Gülüstan sarayında oktyabrın 24-də süni zəkanın sosial sahəyə tətbiqi ilə bağlı konfrans (SOCGOV 2025 Konfransı) keçiriləcək.
18.09.2025
Sosial xidmətlərin gələcəyinə Azərbaycan imzası
Müasir dövrdə sosial xidmətlərin inkişafı və rəqəmsal texnologiyaların bu sahəyə inteqrasiyası dövlət-vətəndaş münasibətlərinin yeni mərhələsini formalaşdırır.
05.06.2025
SOCGOV 2025: Azərbaycanda Süni Zəka və Transformasiya üzrə Beynəlxalq Konfrans
Bu ilin oktyabr ayında Bakıda “SOCGOV 2025: Süni zəka İnsan və Transformasiya üçün” adlı beynəlxalq konfrans keçiriləcək. Tədbir DOST Agentliyi tərəfindən təşkil olunacaq.

Новости, события и официальные объявления в рамках SOCGOV
В Баку проходит международная конференция "SOCGOV 2025: Искусственный интеллект — для человека и трансформации"
По инициативе Агентства DOST, действующего при Министерстве труда и социальной защиты населения, в Баку проходит международная конференция под названием "SOCGOV 2025: Искусственный интеллект для человека и трансформации".
Подробнее
25.09.2025
В Баку состоится конференция по искусственному интеллекту с участием иностранных экспертов
24 октября во Дворце «Гюлистан» в Баку пройдет конференция SOCGOV 2025, посвященная применению искусственного интеллекта в социальной сфере.
18.09.2025
Подпись Азербайджана под будущим социальных услуг
В современную эпоху развитие социальных услуг и интеграция цифровых технологий в эту сферу формируют новый этап в отношениях между государством и гражданином.
05.06.2025
SOCGOV 2025: Международная конференция по искусственному интеллекту и трансформации в Азербайджане
Международная конференция под названием «SOCGOV 2025: Искусственный интеллект во благо человечества и трансформации» пройдет в Баку в октябре этого года.