SOCGOV portalı – Dayanıqlı və Operativ Sosial Təminat Agentliyinin (bundan sonra – DOST Agentliyi) təşkil etdiyi yerli və beynəlxalq ekspertləri bir araya gətirməklə sosial xidmətlər sahəsində sürətli inkişaf perspektivlərinin qiymətləndirilməsi, innovativ yanaşmaların, süni intellekt alətlərinin və müasir texnologiyaların tətbiq edilməsi ilə gələcək inkişaf yollarının müəyyənləşdirilməsinə xidmət edən beynəlxalq konfransla (bundan sonra - Konfrans) bağlı məlumatı ehtiva edən, habelə Konfransda iştirak məqsədilə müraciət edilməsi üçün təsis edilmiş onlayn portal;
Təşkilatçı - DOST Agentliyi;
İstifadəçi – SOCGOV portalının istifadə qaydaları sənədinin şərtlərinə uyğun portaldan istifadə edən fiziki şəxs;
Xidmətlər - SOCGOV portalı vasitəsilə Konfransla bağlı məlumatların təqdim edilməsi və portalda yerləşdirilmiş xüsusi pəncərə vasitəsilə Konfransda iştirak edilməsi üçün müraciətlərin qəbul və emal edilməsi, habelə cavablandırılması.
1. Ümumi məlumatlar
• İstifadəçi bu qaydaları qəbul etməklə SOCGOV portalında qeydiyyatdan keçir və şərtləri qəbul etdiyini təsdiqləyir;
• Bu qaydalar SOCGOV portalından istifadə və Konfransda iştirak üçün qeydiyyat şərtlərini müəyyən edir;
• İstifadəçilər SOCGOV portalı üzərindən Konfransda iştirak etmək məqsədilə müraciət etmək üçün qeydiyyatdan keçməlidir;
• SOCGOV portalında yerləşdirilən məlumatlar və xidmətlər yalnız şəxsi istifadəyə və qanuni məqsədlər üçün nəzərdə tutulub.
2. Qeydiyyat və hesabın idarə edilməsi
• İstifadəçi SOCGOV portalında xidmətlərdən istifadə etmək üçün müvafiq şəxsi məlumatları daxil edərək qeydiyyatdan keçməlidir;
• Qeydiyyat prosesi zamanı təqdim edilən məlumatların düzgün və tam olması vacibdir. İstifadəçi təqdim etdiyi məlumatların dəqiq olduğunu təsdiq etməlidir;

SOCGOV Portal – an online portal established by the Agency for Sustainable and Operative Social Provision (hereinafter – “DOST Agency”), containing information on the International Conference (hereinafter – “Conference”), which serves assessing the prospects for rapid development in the field of social services by bringing together local and international experts, identifying future development paths through the application of innovative approaches, artificial intelligence tools and state-of-art technologies, as well as for applying to participate in the conference.
Event Organizer – DOST Agency.
User – an individual using the portal in accordance with the terms of use document of SOCGOV portal.
Services – providing information about the Conference through the SOCGOV portal and accepting and processing, as well as responding to applications for participation in the Conference through a special window placed on the portal.
General information
• By accepting these terms, the user registers on the SOCGOV portal and confirms acceptance of the conditions.
• These terms determine the conditions of registration for using the SOCGOV portal and participation in the Conference.
• Users must register through the SOCGOV portal to apply for participation in the Conference.
• The information and services posted on the SOCGOV portal are intended for personal use and for legal purposes only.
Registration and account management
• To use the services on the SOCGOV portal, the user must register by entering the relevant personal information.
• It is important that the information provided during the registration process is correct and complete. The user must confirm that the information provided is accurate.